Sinu üritus. Alati. Iga ilmaga.

Botaanikaaias on aastaringne rohelus!

TALVEAED: 

  • sobib sünnipäevade, peiede, väiksemate vastuvõttude, seminaride ja ka pulmade registreerimiseks koos peolauaga jms korral
  • personaalsed pakkumised toitlustusele ja lisateenustele (lauakaardid, tehniline lahendus, ruumi dekoreerimine jm)
  • suurepärane troopiline ilu aastaringselt

MIDA ME VEEL PAKUME

Pulmad Eesti troopikas
Abielu registreerimine ja unistuste pulmapidu  Talveaias. Isegi siis, kui väljas on kõva pakane, jäävad Teie mälestuseks romantiline hõng ja igihaljas rohelus. Oma elu tähtsamat päeva saate jäädvustada lopsakate taimede taustal. Meie professionaalne müügitiim on Teile igakülgseks abiks juba pulmapeo planeerimise alguses. Koostöös Teiega saab toimuma Teie elu ilusaim ja meeldejäävaim pidu!

Pulmaregistreerimist pakume ka botaanikaaia imelisel avamaal koos korraldusmeeskonnaga täidame pruutpaari soovid ja pakume loovaid lahendusi juba pulmade planeerimisel.

Kooli- või lasteaialõpupeo vastuvõtud või avamaal piknikud

Tallinna Botaanikaaias on võimalus korraldada lastele kooli või lasteaia meeldejäävaim viimane päev, kus pidulikult tunnustada lõpetajaid, nende vanemaid ja õpetajaid.  Teil on võimalik  tuua, traditsionaalsest kooli aktusesaalist, välja eriilmelisele maastikualale.

Tule julgelt oma soovide ja unistustega meie juurde, leiame sobivaima lahenduse!

Sünnipäev troopikas
Mis võiks veel meeldivam olla, kui meie kõikuva kliimaga Eestimaal saad ümbritseda ennast tähtsal päeval toredate sõpradega lopsakas troopika? Nautida head toitu, mõnusat jooki ja vihtuda tantsu hea muusika saatel, mõnusalt veiklevas valguses?
Kõike seda pakub sulle Botaanikaaia Talveaed, kuhu mahutame kuni 72 inimest, lisaks toitlustuspakkumine, valgus-ja tehniline lahendus, dekoraatoriteenus.
Igaks ürituseks on võimalik kaasata suurepäraste teadmistega giid, kes saab kasvuhoones või avamaal sobiva ringkäigu korraldada, mis on väga ilus žest ka oma kutsutud külalistele ning neid huvitava ekskursiooniga üllatada.

Seminar mõnusa vahepalaga
Seminari- ja koolituspäeva muudab eriliseks tore ringkäik giidiga kasvuhoonetesse või avamaale eriliste taimede maailma. Olenemata aastaajast pakub meeleküllane taimekollektsioon alati annuse positiivsust. Koolituspäeva kosutamiseks pakkume maitsvaid  kohvi- ja lõunapause.
Tellime juurde vastavalt kliendi vajadustele tehnilise lahenduse (projektor, ekraan, pabertahvel vms), mis võimaldab seminari edukalt läbi viia. Mugav parkla, kesklinnast 10 minutit sõitu ja oledki jõudnud Eesti kauneimasse botaanikaaeda.

Tere tulemast meeldejäävale elamusele!
Küsi täpsemalt: myyk[ät]tampe.ee või helista +372 58 62 6002